Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Lietuvos ambasada Armėnijoje parėmė vietos bitininkus

Sukurta 2019.10.24 / Atnaujinta 2019.10.24 08:56
  Lietuvos ambasada Armėnijoje parėmė vietos bitininkus

  Spalio 22 dieną Lietuvos ambasada Armėnijoje dalyvavo projekto „Vieningas Sisiano regiono medaus prekės ženklas“ baigiamajame renginyje. Tikimasi, kad projekto metu sukurtas prekės ženklas padės regiono bitininkams pasiekti pirkėjus Armėnijoje.

  Pasak ambasadą renginyje atstovavusio Evaldo Galvanausko, projektas vertinamas teigiamai tiek dėl konkrečių jo rezultatų, tiek dėl to, kad ir Lietuvoje nuo seno puoselėjamos gilios bitininkystės tradicijos, o tai yra paskata tolesniam bendradarbiavimui ir bičiulystei.

  Sisiano bitininkų asociacija vienija daugiau nei trisdešimties kaimo vietovių bitininkus, kurių daugeliui medus ir jo produktai yra pagrindinis pajamų šaltinis. Regiono bitininkai stokoja žinių, kaip pasiekti pirkėją ir parduoti produkciją, todėl šiuo projektu siekiama finansuoti mokymus ir padėti bitininkams įsigyti medaus gamybos įrangą.

  Projektas finansuotas iš Lietuvos Respublikos vystomojo bendradarbiavimo ir paramos demokratijai programos.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  1DX_0735.JPG

  Gruodžio 12 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitiko su Armėnijos Ministro Pirmininko pavaduotoju Tigranu Avinyanu.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
  111.jpg

  Gruodžio 9 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitiko su Armėnijos aukštųjų technologijų ministru Hakobu Arshakyanu.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
  Katolikosas.jpg

  Gruodžio 4 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitiko su  Armėnijos apaštalinės bažnyčios patriarchu ir visų armėnų katoliku Gareginu II-uoju.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
  78926602_3136336156382575_3069305091396730880_o.jpg

  Lapkričio 30 dieną Lietuvos ambasada Armėnijoje dalyvavo Tarptautinėje Kalėdų labdaros mugėje Jerevane. Mugės lankytojai galėjo paragauti ir įsigyti lietuviškų maisto produktų ir kitų prekių, gauti informacijos apie Lietuvą.

  Atstovybių naujienos »
  aaaa.jpg

  Lapkričio 29 dieną Lietuvos ambasadorė Armėnijoje Inga Stanytė-Toločkienė susitiko su Armėnijos aplinkos apsaugos ministru Eriku Grigoryanu. Susitikimo metu aptartos Armėnijoje vykdomos struktūrinės reformos aplinkosaugos srityje, dvišalio bendradarbiavimo su Lietuva galimybės ir galima parama įgyvendinant Europos Sąjungos ir Armėnijos visapusiškos ir tvirtesnės partnerystės susitarimą.

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos »
  IMG_20191116_222739.jpg

  Antrus metus Armėnijoje organizuojamame Europos kino festivalyje šiemet Lietuva pristatė du lietuvių režisierių filmus – Karolio Kaupinio „Nova Lituania” ir Mariaus Markevičiaus „Tarp pilkų debesų”.

  Atstovybių naujienos » Istorinė, kultūros diplomatija »

  Naujienlaiškio prenumerata