Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS

Rytoj Vilniuje vyks Azijai skirta tarptautinė prekybos politikos konferencija

Sukurta 2019.10.03 / Atnaujinta 2019.10.03 13:34
  Rytoj Vilniuje vyks Azijai skirta tarptautinė prekybos politikos konferencija

  Spalio 4 dieną Vilniuje, verslo centre „Pirklių klubas“, vyks tarptautinė prekybos politikos konferencija  „Shaping the Future of Trade: Outlook on Asia”.

  Pagrindinis konferencijos pranešėjas – Pasaulio prekybos organizacijos generalinio direktoriaus pavaduotojas Xiaozhun Yi. Konferencijoje dalyvaus Europos Komisijos Prekybos generalinio direktorato Azijos padalinio vadovas ir Ekonominio bendradarbiavimo ir plėtros organizacijos atstovas. Apie Azijos regiono perspektyvas diskutuos Lietuvos, Japonijos, Kinijos ir Korėjos verslo ir visuomenės atstovai.

  Konferencijos tikslas - aptarti Europos Sąjungos ir Azijos prekybinius santykius, Lietuvai atsiveriančias naujas eksporto rinkas šiame regione, Pasaulio prekybos organizacijos svarbą bei naujųjų technologijų įtaką prekybos ateičiai.

  Konferencija vyks spalio 4 dieną, nuo  8:30 val. verslo centre „Pirklių klubas“ (Gedimino pr. 35, Vilnius). Konferenciją organizuoja Lietuvos užsienio reikalų ministerija.

  Konferencija vyks anglų kalba. Registruotis galima čia.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  DSC_5652.jpg

  Gegužės 29 dieną nuotoliniame posėdyje Lietuvos Respublikos Vyriausybės komisija – Ekonominės diplomatijos taryba (EDT) diskutavo apie COVID-19 pandemijos poveikį Lietuvos ekonomikai ir prekybai bei šiame kontekste svarbius ekonominės diplomatijos strateginių krypčių ir atstovavimo plėtros klausimus.

  Ekonominiai santykiai »
  kinija.jpg

  Sausio 22 dieną Pekine vyko reguliarios Lietuvos ir Kinijos užsienio reikalų ministerijų konsultacijos,  kuriose aptarti politiniai, ekonominiai, globalios ir regioninės politikos klausimai. 

  Dvišaliai santykiai » Atstovybių naujienos » Ekonominiai santykiai »
  IMG-20191216-WA0007.jpg

  Gruodžio 16 dieną užsienio reikalų viceministras Neris Germanas  dalyvavo  Azijos ir Europos dialogo (ASEM) 14-ajame užsienio reikalų ministrų susitikime Madride, Ispanijoje.  

  Daugiašaliai santykiai »
  DSC_2247.jpg

  Spalio 24-25 dienomis Vilniuje vyksta tarptautinė konferencija ,,Žvilgsnis į Aziją: iššūkiai ir galimybės“, kurią organizuoja Užsienio reikalų ministerija. Pranešėjai iš daugiau kaip dešimties valstybių ir tarptautinių organizacijų dalijasi įžvalgomis apie procesus Azijos-Ramiojo vandenyno regione, jų įtaką Europai ir Lietuvai.

  Daugiašaliai santykiai »
  Uzsklanda - 16x9-2.png

  Spalio 24-25 dienomis Vilniuje vyks tarptautinė konferencija ,,Žvilgsnis į Aziją: iššūkiai ir galimybės“, kurią organizuoja Užsienio reikalų ministerija. Pranešėjai iš daugiau kaip dešimties valstybių ir tarptautinių organizacijų pateiks savo įžvalgas apie pasaulio dėmesio centre vykstančius procesus Azijos-Ramiojo vandenyno regione, jų įtaką Europai ir Lietuvai.

  Daugiašaliai santykiai »
  73497797_3888945167798104_546504102738132992_n.jpg

  Spalio 17 dieną Korko (Airija) regiono parodoje „Cork business Expo & Summit 2019“ pristatytas Lietuvos ekonominis ir turizmo potencialas. Renginiu siekiama regiono prekių ir paslaugų gamintojus bei tiekėjus supažindinti su naujomis galimybėmis bei galimais partneriais.

  Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »