Temos Žymėti visasAtžymėti visus

linas linkevicius.JPG

Užsienio reikalų ministras

Linas Linkevičius

Ministro darbotvarkė cv Twitter
Naujienos Spausdinti RSS

Su naujuoju Slovakijos ambasadoriumi aptartas saugumas regione ir kova su propaganda

Sukurta 2018.10.12 / Atnaujinta 2018.10.12 14:48
  Su naujuoju Slovakijos ambasadoriumi aptartas saugumas regione ir kova su propaganda

  Spalio 12 dieną užsienio reikalų ministras Linas Linkevičius susitiko naujuoju Slovakijos  ambasadoriumi Ladislavu Babčanu, kuris tą pačią dieną įteikė skiriamuosius raštus Lietuvos Prezidentei Daliai Grybauskaitei.

  „Lietuva yra labai dėkinga Slovakijai už jos reikšmingą indėlį į mūsų šalies ir regiono saugumą, prisijungiant prie Kanados vadovaujamų NATO priešakinių pajėgų Latvijoje. Žinome, kad fiziškai būdami Latvijoje Slovakijos kariai užtikrina saugumą visose trijose Baltijos šalyse“, – sakė L. Linkevičius.

  Ministras taip pat pažymėjo, kad Lietuvą iš Slovakiją sieja panaši istorinė patirtis ir bendri interesai. Viena iš svarbių bendradarbiavimo sričių yra strateginė komunikacija kovoje su propaganda. L. Linkevičius išreiškė viltį, kad dvišaliai mūsų šalių santykiai toliau aktyvės ir stiprės, kad Lietuva ir Slovakija glaudžiai bendradarbiaus sprendžiant europinės, transatlantinės darbotvarkės ir kitus daugiašalius klausimus.

  Nuo 1997 metų L. Babčanas yra šeštasis Slovakijos ambasadorius Lietuvai. Slovakijos ambasadorius reziduoja Latvijoje.

  Susijusios naujienos Visos naujienos »
  DSC_6273.jpg

  Gruodžio 2 dieną ministras Linas Linkevičius susitiko su Slovakijos užsienio ir Europos reikalų ministerijos valstybės sekretoriaus Františeko Ružičkos vadovaujama delegacija. Susitikime aptartas Slovakijos pirmininkavimas Europos Saugumo ir Bendradarbiavimo Organizacijai (ESBO) ir pasirengimas gruodžio 5-6 dienomis Bratislavoje vyksiančiam ESBO Ministrų tarybos susitikimui.

  Dvišaliai santykiai »
  5Y7A3025.JPG

  Vasario 13 dieną Bratislavoje Lietuvos ambasadorius Austrijos Respublikoje Donatas Kušlys įteikė skiriamuosius raštus Slovakijos Respublikos Prezidentui Andrejui Kiskai.

  Atstovybių naujienos »