Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
nuotrauka.jpeg

Gruodžio 16 dieną, įgyvendinant Lietuvos Respublikos asmenų perkėlimo į Lietuvos Respubliką įstatymą, LR ambasada Madride iš Venesuelos į Lietuvą perkėlė dar dvi lietuvių šeimas, viso - šešis asmenis.

Konsulinės naujienos » Atstovybių naujienos » Užsienio lietuviai »
DSC_3258.jpg

Lapkričio 15-17 dienomis Užsienio reikalų ministerijoje vyksta Lietuvos diplomatinėse atstovybėse ir konsulinėse įstaigose užsienio valstybėse dirbančių konsulinių pareigūnų mokymai.

Konsulinės naujienos » Ministerijos naujienos »
6.png

Irane tebesitęsiant masiniams protestams ir esant rizikai, kad užsienio šalių piliečiai gali būti be pagrindo sulaikomi, kalinami ir teisiami neužtikrinant teisingumo, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja Lietuvos piliečiams nevykti Iraną, o esantiems Irano teritorijoje – išvykti iš šalies.

Konsulinės naujienos »
296077233_451356947034400_7184505539541528622_n.jpg

Rusijai paskelbus dalinę mobilizaciją, Užsienio reikalų ministerija rekomenduoja Lietuvos piliečiams nevykti į Rusiją, o esantiems Rusijos teritorijoje – išvykti iš šalies.

Konsulinės naujienos » Ministerijos naujienos »

Nuo pirmadienio, rugsėjo 19 d., į Lietuvą per Europos Sąjungos išorės sieną atvykstantiems Rusijos piliečiams bus taikoma sugriežtinta kontrolė.

Konsulinės naujienos »
3.png

Lietuvos Respublikos piliečiai raginami įvertinti kelionių į Izraelį bei Palestiną būtinumą. Dėl išliekančio saugumo situacijos neapibrėžtumo piliečiai raginami nevykti į Gazos ruožą ir teritorijas, besiribojančias su Gazos ruožu. Taip pat rekomenduojama susilaikyti nuo nebūtinų kelionių į Jenino, Nabluso ir Hebrono regionus Palestinoje dėl vis dar nestabilios saugumo situacijos šiose teritorijose. Informacija apie saugumo padėtį Izraelyje ir Palestinoje bus reguliariai peržiūrima ir atnaujinama.

Konsulinės naujienos »

Nuo birželio 1 dienos Lietuvos ambasada Korėjoje, siekdama užtikrinti konsulinių paslaugų Lietuvos piliečiams ir užsieniečiams prieinamumą, pradeda teikti konsulines paslaugas pilna apimtimi.

Konsulinės naujienos » Atstovybių naujienos »

Siekdama gerinti Lietuvos piliečiams teikiamų konsulinių paslaugų kokybę, Lietuvos užsienio reikalų ministerija tobulina elektroninę asmenų registracijos konsulinėms paslaugoms Lietuvos diplomatinėse atstovybėse ir konsulinėse įstaigose užsienyje sistemą.

Konsulinės naujienos »
15.png

Užsienio reikalų ministerija (URM) informuoja, kad Lietuvos ambasadorius Ukrainoje Valdemaras Sarapinas atnaujino darbą Lietuvos ambasadoje Kijeve. Rusijos karui prieš Ukrainą tebesitęsiant, būtiniausios konsulinės paslaugos teikiamos tiesiogiai susisiekus su ambasados atstovais, konsulines funkcijas atliekančiais pareigūnais, šiais kontaktais - telefonu: +380 (67) 924 04 42, +380 (67) 924 04 27; arba elektroniniu paštu: [email protected].

Konsulinės naujienos » Situacija Ukrainoje »
IMG-20220303-WA0003.jpg

Kovo 3 dieną iš Venesuelos į Vilnių atskrido šeši lietuviai ir jų šeimų nariai. Perkėlimą organizavo Lietuvos ambasada Ispanijoje, įgyvendindama Lietuvos Respublikos asmenų perkėlimo į Lietuvos Respubliką įstatymą. Šiuo metu į Lietuvą iš Venesuelos iš viso perkelta 80 asmenų.

Konsulinės naujienos » Atstovybių naujienos »
15.png

Užsienio reikalų ministerija, atsižvelgdama į mažėjančias galimybes susisiekti su Rusija oro transportu, rekomenduoja Rusijoje esantiems Lietuvos piliečiams išvykti iš šalies, o planuojantiems keliones – nevykti į Rusiją.

Konsulinės naujienos » Situacija Ukrainoje »
6.png

Užsienio reikalų ministerija (URM) informuoja, kad, Rusijos puolimui Ukrainoje stiprėjant, Lietuvos ambasada Ukrainoje laikinai veiks Ukrainos−Lenkijos pasienyje.

Konsulinės naujienos » Situacija Ukrainoje »
Random 6.jpg

Solidarizuojantis su Ukraina ir jos žmonėmis, patiriančiais Rusijos karinę agresiją, Lietuvos užsienio reikalų ministerija stabdo vizų išdavimą Rusijos piliečiams.

Konsulinės naujienos » Situacija Ukrainoje » Dvišaliai santykiai » Ministerijos naujienos »
3.png

Užsienio reikalų ministerija pakartotinai ragina Ukrainoje likusius Lietuvos piliečius savarankiškai ir nedelsiant išvykti iš šalies sausumos keliais šiomis kryptimis – Lenkija, Slovakija, Vengrija, Rumunija, nevykti Baltarusijos ir Rusijos kryptimis.

Konsulinės naujienos » Situacija Ukrainoje »
Emergency(1).png

Dėl prasidėjusios plataus masto Rusijos karinės agresijos Ukrainoje, Užsienio reikalų ministerija (URM) ragina šiuo metu Ukrainoje esančius Lietuvos piliečius nedelsiant išvykti iš šalies sausumos keliais.

Konsulinės naujienos » Situacija Ukrainoje »
Daugiau naujienų