Temos Žymėti visasAtžymėti visus

Naujienos Spausdinti RSS
Rodyti nuo iki
Archyvas »
20210609 SMOM foto.jpeg

Lietuvos ambasadorius prie Šventojo Sosto Petras Zapolskas birželio 9 dieną Romoje dalyvavo Europos Sąjungos šalių diplomatinių atstovybių vadovų susitikime su Maltos ordino Didžiuoju kancleriu Albrechtu Boeselageriu.

Užsienio politika ir diplomatija »
20210512.jpg

Gegužės 12 dieną užsienio reikalų ministras Gabrielius Landsbergis Vatikane susitiko su Šventojo Sosto Valstybės sekretoriato sekretoriumi ryšiams su valstybėmis arkivyskupu Paulu Richardu Gallagheriu (Šventojo Sosto užsienio reikalų ministru). Pokalbio metu buvo išreikštas abipusis pasitenkinimas intensyviais ir vaisingais Lietuvos ir Šventojo Sosto santykiais.

Užsienio politika ir diplomatija »
NICU9104.jpg

Lietuvos ambasadorius prie Šventojo Sosto ir Maltos ordinui Petras Zapolskas vasario 24 dieną buvo apdovanotas Maltos ordino Didžiuoju Kryžiumi Pro Melito Melitensi. Apdovanojimas skirtas už nuopelnus, skatinant Lietuvos ir Maltos ordino dvišalių santykius ir bendradarbiavimo plėtrą.

Užsienio politika ir diplomatija »
20210208 metine audiencija 1.jpg

Lietuvos ambasadorius prie Šventojo Sosto Petras Zapolskas vasario 8 dieną dalyvavo Popiežiaus Pranciškaus metų pradžios audiencijoje užsienio šalių ambasadoriams, akredituotiems prie Šventojo Sosto.

Užsienio politika ir diplomatija »
20210113_134841-2.jpg

„Neleiskite iš jūsų pagrobti Vilties“

                 Popiežius Pranciškus

 

Užsienio politika ir diplomatija »
20200213 ES ambasadoriu pietus su kard. Czerny SJ.jpg

Lietuvos ambasadorius Petras Zapolskas vasario 13 dieną dalyvavo Europos Sąjungos ambasadorių darbo pietuose su Šventojo Sosto Tarnavimo integraliai žmogaus pažangai dikasterijos Migrantų ir pabėgėlių skyriaus pasekretoriu kardinolu Michaeliu Czerny SJ.
 

Užsienio politika ir diplomatija »
20200126_110609 (2).jpg

Lietuvos ambasadorius prie Šventojo Sosto Petras Zapolskas sausio 26 dieną dalyvavo kardinolo Sigito Tamkevičiaus  įžengimo į Šv. Angelės Meriči parapijos bažnyčią Romoje ceremonijoje ir Šv. mišiose.

Užsienio politika ir diplomatija »
5I0A3656.jpg

Romoje sausio 10 dieną metinio Didžiojo Maltos Ordino Magistro Fra Giacomo dalla Torre del Tempio di Sanguinetto susitikimo su Maltos Ordinui akredituotais ambasadoriais metu Lietuvos ambasadorius Petras Zapolskas pasveikino Didįjį Magistrą ir kitus Ordino vadovus naujųjų metu proga.

Užsienio politika ir diplomatija »
20200109_122524 (2).jpg

Lietuvos ambasadorius Petras Zapolskas sausio 9 dieną dalyvavo popiežiaus Pranciškaus metų pradžios audiencijoje užsienio šalių ambasadoriams, akredituotiems prie Šventojo Sosto.

Užsienio politika ir diplomatija »
20200101_112721 (2).jpg

Lietuvos ambasadorius prie Šventojo Sosto Petras Zapolskas sausio 1 d. dalyvavo popiežiaus Pranciškaus aukotose šventose Mišiose, kuriose švęstos Švenčiausiosios Mergelės Marijos Dievo Gimdytojos iškilmės ir minima Pasaulinė taikos diena.

Užsienio politika ir diplomatija »
20191225_120104 (2).jpg

Lietuvos ambasadorius Petras Zapolskas gruodžio 24-25 dienomis Vatikane, Šventojo Petro bazilikoje, dalyvavo popiežiaus Pranciškaus aukotose Piemenėlių Šventosiose Mišiose ir išklausė kalėdinį Popiežiaus palaiminimą Romos miestui ir pasauliui.

Užsienio politika ir diplomatija »
dsc_3070.jpg

Lietuvos ambasadorius prie Šventojo Sosto ir Maltos Ordinui Petras Zapolskas lapkričio 8 d. dalyvavo Lietuvos Prezidento Gitano Nausėdos ir ponios Dianos Nausėdienės susitikime su Maltos Ordino Didžiuoju Magistru Giacomo Dalla Torre del Tempio di Sanguinetto. Susitikime aptarta Maltos Ordino veikla Lietuvoje, savanorystės ir tarpusavio pagalbos projektai ir jų svarba kuriant socialiai atsakingą visuomenę.

Užsienio politika ir diplomatija »
dsc_2630.jpg

Lietuvos ambasadorius prie Šventojo Sosto Petras Zapolskas lapkričio 8 d. lydėjo Lietuvos Prezidentą Gitaną Nausėdą ir pirmąją ponią į audienciją pas Popiežių Pranciškų. Per šį istorinį, pirmąjį Prezidento kadencijoje, susitikimą su Popiežiumi Pranciškumi šalies vadovas padėkojo Bažnyčios patriarchui už nuolatinį dėmesį Lietuvai ir maldą už mūsų šalį ir jos žmones.

Užsienio politika ir diplomatija »
d2_dsc_1876.jpg

Lietuvos ambasadorius prie Šventojo Sosto Petras Zapolskas lapkričio 7 d. lydėjo Lietuvos Prezidentą Gitaną Nausėdą ir pirmąją šalies ponią į Popiežiškąją lietuvių Švento Kazimiero kolegiją, kur jie susitiko su kolegijos rektoriumi kunigu Audriumi Arštikaičiu ir Romoje studijuojančiais dvasininkais.

Užsienio politika ir diplomatija »
Daugiau naujienų

Naujienlaiškio prenumerata